Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 10.11.2016 №7431/П/26-15-13-02-15

10.11.2016

Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві розглянуло Ваш запит від 12.10.2016 №2 (вх. ГУ ДФС у м. Києві від 28.10.2016 №П/615/ФОП-08), про надання роз’яснення щодо деяких питань пов’язаних із порядком заповнення форми 1ДФ, і повідомляє.

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, зареєстрованим Міністерством юстиції України від 30 січня 2015 року за № 111/26556 (далі – Порядок)

Порядок відображення відомостей у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ (далі - розділ II) визначено п. 3.11 Порядку, а саме:

у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

Враховуючи вищевикладене, у рядку «Військовий збір» зазначаються лише ті доходи, з яких утримувався військовий збір.

Одночасно ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що в кожній районній державній податковій інспекції міста Києва функціонують Центри обслуговування платників податків, в яких надаються, зокрема  консультаційні послуги з питань  практичного застосування норм Податкового кодексу. У разі виникнення додаткових питань, зокрема, із заповнення форми 1ДФ пропонуємо Вам звернутись до Центру обслуговування платників податків Державної податкової інспекції за місцем Вашого податкового обліку.

 

Заступник начальника                                                       В.С. Варгіч

До списку