Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Реалізація права на доступ до публічної інформації ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

13.07.2018

Нагадуємо, що згідно з нормами Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповіді на запити на інформацію надаються  не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві організовано та скоординовано роботу з надання публічної інформації, в тому числі попереднє опрацювання, аналіз, систематизації, консультація та контроль за виконанням структурними підрозділами ДПІ положень Закону «Про доступ до публічної інформації».

Так, за січень-червень поточного року, до ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві надійшло 45 інформаційних запитів. Щодо категорії запитувачів, які зверталися до ДПІ у Шевченківському районі столиці: 33 запити було отримано від юридичних осіб, 12 запитів надійшло від фізичних осіб.

Запити, стосувались перевірок, штрафних санкцій, повернення надміру сплачених коштів, анулювання свідоцтва ПДВ, податкової заборгованості, ліквідаційної процедури, банківських рахунків, податкової звітності, реєстрації та обліку платників, сплачених податків, неприбуткових установ та організацій, нерухомого майна

На всі запити надані вичерпні відповіді у законодавчо встановлені терміни. За результатами розгляду у 13 випадках відмовлено у наданні інформації відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на 27 запитів надано вичерпні відповіді, 5 – надіслано належним розпорядникам інформації.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві