Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Загальнонаціональний просвітницький проект «Я маю право!»

23.04.2018

Головне управління ДФС у м. Києві інформує, що Указом Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 оголошено 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Звертаємо увагу, що у рамках зазначеного проекту, на субсайті ГУ ДФС у м. Києві (розділ «Діяльність») створено рубрику «Я маю право!», яка постійно оновлюється. В ній можна знайти необхідну інформацію щодо правової допомоги у галузі сплати податків.