Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники податків мають можливість переглянути в Електронному кабінеті Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена

14.06.2018

Головне управління ДФС у м. Києві інформує, що з метою забезпечення прозорості та публічності процесу розблокування  податкових накладних/розрахунків коригування на офіційному веб-сайті ДФС України створено Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

Форму Реєстру затверджено в додатку 1 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного та судового оскарження.

Для перегляду даних в Реєстрі необхідно одночасно вказати:

- індивідуальний податковий номер;

- номер ПН/РК;

- дату складання ПН/РК.

У частині формування у відкритому доступі  окремого Реєстру Електронний кабінет доопрацьовано відповідно до пункту 8 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

З реєстром можна ознайомитись за посиланням:

http://cabinet.sfs.gov.ua/registers/inv-stopped