Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Права громадян, передбачені Законом України «Про звернення громадян»

04.07.2018

Відповідно до Закону України від 02 жовтня 1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (зі змінами) (далі – Закон), громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. 

Кожен громадянин користується правом отримувати необхідну інформацію на підставі письмових звернень, звернень надісланих з використанням мережі Інтернет, засобами електронного зв’язку (електронне звернення), усних звернень викладених на особистому прийомі.

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У відповідності до вимог статті 5 Закону, у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. При цьому, відповідно до абзацу третього пункту 5 розділу II Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2015 № 271, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.04.2015 № 484/26929 (зі змінами), електронне звернення, надіслане без використання електронного цифрового підпису повинно мати вигляд сканкопії або фотокопії з підписом заявника із зазначенням дати. 

За умови дотримання вищезазначених норм Закону, громадяни можуть звертатися із письмовими заявами з питаннями, які належать до компетенції Київської міської митниці ДФС за адресою: 03124, м. Київ, бул. Гавела Вацлава, 8-А, на електронні адреси kiev.zvernennya@customs.sfs.gov.ua або kiev@customs.sfs.gov.ua

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та  Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.03.2015 № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.04.2015 за № 484/26929  посадовими особами Державної фіскальної служби України та її територіальних органів регулярно у встановлені дні та години проводиться особистий прийом. Графіки особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами Київської міської митниці ДФС розміщено на субсайті територіальних органів ДФС у місті Києві.

Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб Київської міської митниці ДФС здійснюється з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 та з 13:45 до 18:00 (у п’ятницю – до 16:45) у телефонному режимі за номером: (044) 453-02-38.

Запис на черговий прийом до керівництва Київської міської митниці ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів  Київської міської митниці ДФС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.