Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У столичному управління ДФС підведені підсумки роботи слідчо-оперативних підрозділів у першому півріччі 2016 року

30.06.2016

29 червня 2016 року в Головному управління ДФС у м.Києві під головуванням Першого заступника Голови ДФС України Сергія Білана відбулась оперативна нарада керівного та особового складу підрозділів податкової міліції м.Києва за підсумками роботи у І-півріччі 2016 року.

У нараді також приймали участь начальник ГУ ДФС у м.Києві Людмила Демченко та її перший заступник, полковник податкової міліції Ігор Скороход.

Під час відкритого обговорення результатів роботи за основними напрямками оперативно-службової діяльності неодноразово підкреслювалось, що столична податкова міліція очолює рейтинги серед інших регіональних підрозділів, водночас жорсткій критиці піддавались окремі підрозділи, в роботі яких мають місце ті чи інші недоліки.

За підсумками наради було прийняті рішення щодо необхідності негайного усунення існуючих недоліків у роботі, а також щодо активізації заходів з метою наповнення державного бюджету, в першу чергу за рахунок детінізації економіки.

Також наприкінці наради відбулось урочисте привітання співробітників слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у м.Києві, які проходили службу у спецпідрозділі «Фантом» у зоні проведення АТО та повернулись до Києва на ротацію, та нагородження почесними грамотами і цінними подарунками співробітників, які мають значні досягнення у роботі.

   
 
   
   


Фотоматеріали по темі

/
  • У столичному управління ДФС підведені підсумки роботи слідчо-оперативних підрозділів у першому півріччі 2016 року