Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковими міліціонерами м. Києва забезпечено відшкодування в бюджет понад 22,6 млн. грн. несплачених податків

12.06.2017

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві забезпечили відшкодування в бюджет понад 22,6 млн. грн. несплачених двома компаніями податків.

Зокрема, в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено, що посадові особи компанії - фігуранта, використовуючи реквізити фіктивних підприємств, оформили фінансово-господарські взаємовідносини з низкою суб'єктів господарювання, чим сприяли підприємствам реального сектору економіки в ухиленні від сплати податків. В результаті вжитих співробітниками податкової міліції заходів зловмисники відшкодували до бюджету понад 17,9 млн. грн..

Окрім того, в рамках розслідування іншого кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено посадових осіб компанії, що займається торгівлею фармацевтичною продукцією, які при імпорті товарів занизили податкові зобов'язання майже на 6,8 млн. грн.. При цьому документально вони відобразили безтоварні операції з придбання цих товарів у фіктивних підприємств. Наразі по даному кримінальному провадженню до бюджету відшкодовано понад 4,7 млн. грн..

Всього в результаті заходів, вжитих співробітниками податкової міліції, бюджету відшкодовано понад 22,6 млн. грн. завданих збитків.

Заходи, спрямовані на відшкодування збитків в повному обсязі тривають.