Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За півроку Київська міська митниця ДФС перерахувала до державного бюджету понад 20 млрд грн

14.07.2017

Про це повідомив виконуючий обов’язки керівника Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський.

«Впродовж першого півріччя 2017 року Київська міська митниця ДФС перерахувала до бюджету понад 20,1 млрд грн. податків та зборів, сплачених підприємцями при митному оформленні товарів в Києві. Понад індикативного показника до бюджету додатково надійшло 1,1 млрд грн, частина з яких в рамках так званого митного експерименту скеровується на ремонт доріг», - нагадав керівник митниці.

Не менш активно суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності працювали і в червні. За словами Сергія Тупальського, в перший місяць літа, столична митниця адмініструвала майже 3,5 млрд грн., виконавши індикативний показник на 111%. «Понад індикативу ми перерахували 351 млн грн, частина цих коштів надійде на рахунок Київської міської державної адміністрації для забезпечення киян якісними автошляхами», - додав він.

 «Такі досягнення я пов’язую передусім з безумовним виконанням столичною митницею одного з основних завдань митних органів - створенням сприятливих умов для розвитку зовнішньоекономічної діяльності. А бізнес-середовище на покращення реагує нарощуванням обсягів експортно-імпортних операцій», – підсумував керівник столичної митниці.