Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ГУ ДФС у м. Києві повідомляє.

11.03.2019

За два місяці місяця 2019 року кількість звернень до столичних  центрів обслуговування платників щодо отримання  адміністративних послуг становить понад 85 тисяч, кількість наданих адміністративних послуг становить понад 82 тисячі, що включає в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.

Видано понад 17 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Понад 5 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платниками податків, як юридичними так і фізичними особами, отримано понад 14 тисяч електронних довірчих послуг, для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Зареєстровано понад 1 тисячу реєстраторів розрахункових операцій та зареєстровано книг обліку розрахункових операцій більше 8 тисяч.

До центрів обслуговування звертаються платники стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Таких довідок підготовлено та надано платникам понад 15 тисяч.

Понад 9 тисяч громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та понад  8 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Понад 5 тисяч платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій  на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.