Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Продовження агітаційних заходів по декларуванню доходів громадян працівниками Деснянської ДПІ

24.03.2017

Шлях до побудови європейського суспільства – свідоме декларування своїх доходів та сплата податків громадянами.

Цьогорічна агітаційна кампанія декларування вже працює на повну потужність, закликаючи громадян подати декларацію про майновий стан та доходи, що отримані у 2016 році.

Інформування населення про кампанію декларування через соціальну рекламу, поширення друкованої продукції, проведення агітаційних заходів – важливий аспект роботи працівників ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві.

Податківці на період декларування доходів співпрацюють з КП «Київкінофільм» та, зокрема, з кінотеатром «Флоренція», що розташований у Деснянському районі м. Києва. Тематичні  відеоролики соціального змісту, які спрямовані на інформування громадськості про виконання конституційного обов’язку щодо добровільної сплати податків, транслюються перед кожним сеансом. А в ЦТ «Даринок», ТРЦ «Глобал UA» - аудіо-ролик  про проведення кампанії декларування.

Співробітники  Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації з радістю відреагували та надали свою допомогу, в інформуванні мешканців району щодо декларування своїх доходів. На вході в адміністрацію на швидкоплинній стрічці розміщено матеріал щодо нагадування платникам податків, що останній день подання декларації - 3 травня 2017 року.

Так, в приміщенні ДПІ для відвідувачів  Центру обслуговування платників щоденно транслюється відеоролик та розміщено інформаційний банер, який  неабияк цікавить відвідувачів ДПІ.

Сподіваємося, що громадяни відповідально ставитимуться до вимог законодавства і своєчасно виконають свій конституційний обов’язок перед державою.

 ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві