Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відомий актор кіно Володимир Талашко приєднався до кампанії «Декларування 2017»

24.03.2017

Щорічна «Кампанія декларування», як і завжди, проходить активно, а допомагають податківцям в її проведенні відомі артисти, спортсмени, актори, висловлюючи свою громадянську позицію та публічно декларуючи свої доходи. Тим самим подають приклад сумлінності та громадянської свідомості.

І знову приємна зустріч відбулася в приміщенні ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві із Народним артистом України актором кіно Володимиром Дмитровичем Талашко.

«Декларування доходів громадян – це обов’язок кожного чесного громадянина і патріота країни. Кожен повинен розуміти важливість такої справи, адже від кожного громадянина залежить добробут та соціально-економічний розвиток країни. Не зволікайте – подайте декларацію про  майновий стан та доходи» - наголосив Володимир Дмитрович.

Шановні платники податків! Добровільне декларування своїх доходів – це взаємна довіра та партнерські відносини між платниками податків та державою. Декларуючи доходи та сплачуючи податки, Ви робите свій індивідуальний внесок у добробут нашої Держави – України.

Нагадаємо, декларацію про доходи, отримані в 2016 році, можна подати до 3 травня 2017 року.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві