Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проведення особистого прийому громадян - показник прозорості та відкритості діяльності

13.07.2018

Нагадуємо, що інформація стосовно особистого прийому громадян посадовими особами ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві  регулярно розміщується на офіційних веб - сайтах ДФС України у мережі Інтернет. Зокрема, працівниками ДПІ постійно надається актуальна інформація щодо графіку проведення особистих прийомів, розкладу роботи громадської приймальні тощо.

Так, за 6 місяців 2018 року посадовцями ДПІ здійснено 4 особистих прийоми за зверненнями громадян.

Звернення на особистому прийомі стосувалося прийняття рішення про неприбутковість, отримання реєстраційного номера у Державному реєстрі фізичних осіб-підприємців, прийняття рішення про анулювання реєстрації платником єдиного податку.

Нагадуємо, що графіком прийому громадян посадовими особами інспекції, нормативними документами з питань звернень громадян та іншою інформацією щодо проведення особистого прийому можна ознайомитись в Центрі обслуговування платників ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: провулок Політехнічний, 5а. Попередній запис на особистий прийом здійснюється у робочі дні за номером телефону (044) 238-95-72.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві