Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платники міста Києва задекларували та сплатили майже половину всіх зобов’язань за поданими майновими деклараціями по Україні – мільярд гривень

08.08.2018

Про це повідомила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

За словами керівника столичного управління фіскальної служби, за результатами цьогорічної кампанії декларування в Україні було задекларовано й узгоджено до сплати 2 мільярди 167 мільйонів податку на доходи фізичних осіб та 273,5 мільйони гривень військового збору. Половину вказаних зобов’язань, а саме 1 мільярд 48 мільйонів гривень ПДФО та 115,4 мільйонів гривень військового збору було задекларовано платниками міста Києва.

«Першого серпня сплинув термін сплати самостійно визначених податкових зобов’язань за поданими цьогоріч деклараціями про майновий стан і доходи. Мені надзвичайно приємно констатувати, що на кінець липня кияни сплатили 95% зазначених зобов’язань, що складає майже мільярд гривень. Дуже вдячна всім і кожному платнику окремо за сумлінність та відповідальність», – зауважила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

За словами Людмили Дмитрівни, у результаті проведення кампанії Декларування-2018 станом на 31 липня 2018 року до бюджету надійшло 998 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 110 мільйонів гривень військового збору. У порівнянні з підсумками минулорічного декларування доходів громадян, коли рівень сплати складав 93%, в цьому році бюджет додатково отримав 351,8 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб та 41,9 мільйонів гривень військового збору.