Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підведено підсумки роботи столичної податкової міліції у січні-вересні 2018 року

18.10.2018

Днями під головуванням першого заступника начальника ГУ ДФС у м. Києві, полковника податкової міліції Ігоря Скорохода, у Головному управлінні ДФС у місті Києві відбулась нарада особового складу слідчо-оперативних підрозділів за підсумками роботи у січні-вересні 2018 року.

Як підкреслив в ході наради очільник столичної податкової міліції, економічний ефект від діяльності підрозділів м.Києва з початку року склав близько 40% від загального по України та перевищив 4 мільярди гривень. Позитивний внесок колективу міста також було відзначено на оперативній нараді в ДФС України, яка відбулась минулого тижня.

Крім того, на нараді особовий склад підрозділів було націлено на активізацію заходів з наповнення бюджету, в першу чергу, за рахунок детінізації економіки.

Наприкінці наради Ігор Скороход ще раз привітав усіх з недавніми Днем захисника України та Днем Юриста, та вручив відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», подяки Голови ДФС України за плідну роботу по зміцненню економічної безпеки держави та відзнаки Київського міського Голови – медалі «Честь.Слава.Держава».

Фотоматеріали по темі

/
  • Підведено підсумки роботи столичної податкової міліції  у січні-вересні 2018 року