Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За одиннадцять місяців 2018 року зафіксовано понад 496 тисяч звернень до столичних ЦОП щодо отримання адміністративних послуг

10.12.2018

За інформацією ГУ ДФС у м. Києві, за одинадцять місяців 2018 року платникам податків у сервісних центрах ДФС столиці надано більше ніж 483 тисячі адміністративних  послуг, що включають в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.

Так, з початку року громадянам видано понад 97 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Понад 32 тисячі громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платниками податків, як юридичними так і фізичними особами, отримано понад 60 тисяч ключів, для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалися понад 10 тисяч суб’єктів господарської діяльності, більше 50 тисяч – здійснили реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій.

Окрім того, фахівцями столичних ЦОП за одинадцять місяців підготовлено та надано понад  104 тисячі довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС України.

Понад 54 тисячі громадян зареєструвались платниками єдиного податку та понад  48 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Понад 28 тисяч платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій  на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.

Нагадуємо, ознайомитися з інформацією щодо режиму роботи столичних Центрів обслуговування платників можна на субсайті ГУ ДФС у м. Києві.