Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Людмила Демченко: Сервіс залишається головним пріоритетом служби

12.06.2019

«В ході реорганізації фіскальної служби, сервіс продовжує залишатись головним пріоритетом у податковому напрямі. І наше головне завдання - пройти цей етап перетворень, щоб платники податків не відчули жодних незручностей», – зауважила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко під час засідання громадської ради при ГУ ДФС у м.Києві, яке вчора відбулось у стінах столичної податкової.

В свою чергу, присутній на засіданні громадської ради виконуючий обов’язки начальника Київської міської митниці ДФС Євгеній Сафонов, звітуючи про діяльність, запевнив у сталій роботі столичної митниці та належному виконанню її головних функцій. За його словами, по при збільшення пасажиропотоку та вантажів, спостерігається тенденція до зменшення кількості складених протоколів про порушення митних правил, тобто громадяни і суб’єкти ЗЕД стають сумлінніші і це дуже позитивний аспект.

Загалом, в ході засідання члени громадської ради заслухали звіти про діяльність комітетів Ради з питань податкової та з питань митної політики, вирішили скоротити назви комітетів та прийняли ще ряд організаційних рішень.

Також, члени громадської ради ставили свої запитання представникам ГУ ДФС у м. Києві та митниці які стосувались зокрема питань реорганізації, єдиного соціального внеску для непрацюючих фізосіб-підприємців, питань блокування податкових накладних, адміністрування податку на нерухомість,  можливості висвітлення на субсайті процедур апеляційного оскарження платниками податків, питань проявів отримання неправомірної вигоди працівниками ДФС та питань отримання так званих «листів щастя» митними брокерами. Жодне з питань не залишилось без відповідей.