Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Людмила Демченко: Кияни вже отримують платіжки від ДФС на сплату податку на нерухомість за минулий рік

14.06.2019

Сьогодні, 14 червня 2019 року, начальник Головного управління ДФС у м. Києві взяла участь у розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації, в ході якого розповіла про наповнення місцевого бюджету та стан справ з майновими податками.

За її словами, у порівнянні з минулим роком, коли власникам нерухомості фіскальною службою міста Києва було сформовано та надіслано близько 50 тисяч повідомлень-рішень, цьогоріч, у зв’язку з активним наповненням інформацією відповідних баз даних, податківцям міста Києва необхідно сформувати та надіслати повідомлень у 4 рази більше.

«До 1 липня 2019 року Головне управління ДФС у м. Києві планує направити близько 200 тисяч повідомлень-рішень про сплату податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на загальну суму в майже 270 мільйонів гривень», – зазначила Людмила Демченко.

Окрім питань податку на нерухомість на засіданні Колегії КМДА також були розглянуті питання й щодо інших бюджетоформуючих податків, зокрема податку на доходи фізичних осіб в контексті результатів цьогорічної кампанії декларування доходів громадян. 

У Києві за результатами проведеної «Деклараційної кампанії-2019» до фіскальної служби було подано 20,8 тисяч декларацій про майновий стан та доходи, отримані у 2018 році із загальною сумою задекларованого доходу в 40,2 мільярди гривень. У своїх деклараціях мешканці столиці визначили та узгодили до сплати в бюджет 2 мільярди 67 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб, що на понад 1 мільярд гривень більше ніж у минулому році.