Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Столичні митники виявили оборудку з турецькими солодощами на суму понад 1 млн гривень

25.06.2019

При заявленій українській митниці вартості товару 344 тис грн, справжня виявилась втричі вищою – понад 1 млн грн.

Співробітниками Київської міської митниці ДФС  в рамках проведення операції «Бастіон» виявлено ввезення в Україну 21 тонни турецьких солодощів, зокрема  мильних бульбашок з цукерками-драже, яєць-сюрпризів з кульками печива та іграшкою всередині,  пудингу з фруктового желе та жувальних цукерок,  за заниженою втричі вартістю.

При ввезенні з Туреччини солодощів, київське підприємство для митного оформлення надало пакет документів, в тому числі інвойс на даний товар, виставлений компанією-відправником, згідно якого загальна вартість кондитерських виробів склала 344 тис грн.

Однак, в рамках співпраці з митною адміністрацією Туреччини було перевірено автентичність документів, що стали підставою для митного оформлення. По експортній декларації та інвойсу, отриманим від турецьких колег, співробітниками Київської міської митниці ДФС встановлено, що дійсна вартість партії солодощів складає понад 1 млн грн.

Таким чином, надавши для митного оформлення інвойс з неправдивими відомостями щодо вартості товару, київське підприємство намагалось ухилитись від сплати податків та обов’язкових платежів в повному обсязі.

Наразі відносно директора підприємства-імпортера складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, санкціями якої передбачена конфіскація товару та штраф у розмірі 100% від його вартості.

Справу буде скеровано до суду.