Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про трансфертне ціноутворення – в стінах податкової. В ГУ ДФС у м. Києві відбувся безкоштовний семінар

25.06.2019

Сьогодні, 25 червня, в Головному управлінні фіскальної служби Києва відбувся семінар для представників столичної бізнесспільноти на тему «Трансфертне ціноутворення та представництва нерезидентів в Україні».

Відкриваючи засідання, директор Департаменту аудиту ГУ ДФС у м. Києві Інна Якушко зауважила на необхідності постійного інформаційного обміну, щоб платники, причетні до трансфертного ціноутворення (ТЦУ), отримували всю необхідну інформацію аби правильно визначати контрольованість операцій та уникати зайвих проблем із заповненням звітності. За словами Інни Якушко, впродовж останніх десятиліть у світі відбулось багато змін і в побудові бізнес-процесів, і в оподаткуванні. З кожним роком глобалізація все більше впливає на національні економіки світу. З одного боку великі транскордонні корпорації намагаються створити комфортні умови ведення бізнесу і максимально оптимізувати сплату податків. З іншого – завданням державних інституцій залишається слідкувати, щоб сплата податків відбувалась там, де бізнес отримує свій дохід.

Начальник відділу перевірок іноземних представництв ГУ ДФС у м. Києві Олександр Семенище детально зупинився на актуальних питаннях діяльності в Україні іноземних представництв та розповів про інструменти перекваліфікації представництв з некомерційного в комерційне, а начальник управління аудиту окремих об’єктів та категорій платників Сусанна Міхонік зазначила які саме господарські операції є контрольованими.

Присутні на заході представники компанії KPMG в Україні поділились набутим в галузі ТЦУ досвідом та розповіли на що саме необхідно звертати увагу платникам, які підпадають під ознаки трансфертності. Зокрема керівник групи трансфертного ціноутворення KPMG в Україні Микола Мішин детально розповів про національні та міжнародні аспекти оподаткування постійних представництв.      

Слід зазначити, що захід було побудовано таким чином, щоб платники отримали практичний досвід тому більшість семінару було зосереджено на серії запитання-відповіді. Загалом до участі у заході долучились майже 200 учасників, які отримали інформаційну та роз'яснювальну допомогу з питань, що виникають у ході господарської діяльності.