Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Розпочато реорганізацію Головного управління ДФС у м. Києві

02.08.2019

Вчора, 01 серпня 2019 року до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) внесено запис щодо припинення Головного управління ДФС у м. Києві, як юридичної особи, в результаті реорганізації (код ЄДРПОУ 39439980).

З метою виконання постанови Кабінету міністрів України № 537 від 19 червня 2019 року «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» та керуючись наказом Державної фіскальної служби України від 31 липня 2019 року № 7-рг «Про реорганізацію головних управлінь ДФС в областях та м. Києві»  Головним управлінням ДФС у м. Києві 01 серпня 2019 року видано наказ № 1-рг «Про реорганізацію Головного управління у м. Києві».

Зазначеним наказом затверджено персональний склад Комісії з реорганізації ГУ ДФС у м. Києві, план заходів з реорганізації ГУ ДФС у м. Києві шляхом приєднання до Головного управління ДПС у м. Києві та встановлено 2-місячний строк заявлення кредиторами вимог з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Головою Комісії з реорганізації визначено заступника начальника ГУ ДФС у м. Києві Оксану Малихіну.

Поштова адреса ГУ ДФС у м. Києві: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19.