Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У Києві виробникам та імпортерам алкоголю й цигарок реалізовано 730 мільйонів штук марок акцизного податку - про це повідомила начальник ГУ Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова.

25.11.2013

За словами керівника столичного управління Міністерства доходів і зборів України, окрім реалізованих 600 мільйонів марок акцизного податку попереднього зразка столичним виробникам та імпортерам алкогольних напоїв та тютюнових виробів реалізовано від початку запровадження змін у маркуванні більше 128 мільйонів екземплярів нових марок. З них 100,5 мільйона марок призначено для маркування цигарок та майже  30 мільйонів – для маркування алкоголю.

«На сьогоднішній день залишок марок акцизного податку старого зразка, не вибраних виробниками та імпортерами, зберігається у сховищі ГУ Міндоходів у м. Києві. У зв’язку з уведенням в обіг акцизних марок нового зразка у столиці майже 35 мільйонів марок буде знищено шляхом спалення», – зауважила Ірина Носачова.             

Керівник столичного управління Міндоходів нагадала, що алкогольна та тютюнова продукція в Україні – це високорентабельна група товарів, які оподатковуються акцизним податком. Від початку поточного року до держбюджету надійшло 404,5 мільйона гривень акцизного податку, з яких понад 236 мільйонів гривень – з вироблених в Україні підакцизних товарів, майже 46 мільйонів гривень – з ввезених на територію держави підакцизних товарів, більш ніж 108 мільйонів гривень – збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, а також надходження від спеціального фонду підакцизних товарів. Лише впродовж листопада цього року до бюджету вже надійшло майже 20 мільйонів гривень акцизного податку.