Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

ГУ Міндоходів у м. Києві очолив Ігор Бондаренко

28.08.2014

Вчора, 27 серпня 2014 року колективу співробітників Головного управління Міндоходів у м. Києві представили нового керівника. Виконуючим обов’язки начальника столичного управління Міндоходів став Ігор Григорович Бондаренко, який донедавна очолював податкову інспекцію Голосіївського району Києва.

Як зазначив Директор Департаменту персоналу Державної фіскальної служби України Віктор Пригаровський, який й представив керівника, Ігор Бондаренко зарекомендував себе як відповідальний та фаховий працівник відомства, здатний до результативної роботи в складних умовах. Саме його кандидатуру 26 серпня поточного року відібрала й відправила на розгляд Голові ДФС України Рада з кадрових питань.

Новопризначений керівник подякував за довіру та можливість працювати на відповідальній посаді, висловив сподівання на плідну співпрацю з новими колегами по роботі.

Біографічна довідка

Бондаренко Ігор Григорович 1966 року народження, радник податкової та митної справи I рангу, проходив службу в Збройних силах України. В органах податкової служби працює з 2000 року. Був керівником податкової служби Запорізької області та очолював районні податкові інспекції міста Києва.