Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Працівникам колективу ДПІ у Шевченківському районі столиці відрекомендували нового керівника!

29.12.2014

Нового начальника ДПІ у Шевченківському районі столиці представив в. о. начальника Головного управління ДФС у м. Києві Ігор Бондаренко.

Олександра Григоровича Настасенка відрекомендували, як високопрофесійного фахівця, знавця своєї справи, який має величезний практичний досвід роботи, набутий на шляху трудової діяльності у різних галузях економіки.

Зі свого боку Олександр Настасенко подякував за високу довіру та наголосив присутнім, що не зважаючи на складну економічну та політичну ситуацію в країні податкова інспекція не має жодного права поставити під сумнів виконання поставлених завдань з адміністрування податків і зборів  та, як результат, наповнення бюджету України: „Сподіваюсь на вашу підтримку в цей нелегкий для всіх нас час та покладаю надію на вашу сумлінність та професіоналізм ”, - додав він.

Наостанок Олександр Григорович закликав колектив до плідної співпраці та пообіцяв, що докладе значних зусиль для виконання усіх завдань, які поставлені перед ним.


Біографія Настасенка Олександра Григоровича