Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Ігор Скороход: «Фіскальною службою столиці припинено незаконну діяльність з виготовлення та реалізації тютюну для кальянів»

03.02.2016

За словами очільника слідчо-оперативних підрозділів фіскальної служби Києва Ігора Володимировича Скорохода, підпільне виробництво тютюну було організоване у Києві та області і контролювалося групою із 4 осіб-іноземців.

Під час проведення слідчих заходів було виявлено кілька псевдо-виробничих приміщень та гаражів, де в умовах антисанітарії, шляхом змішування тютюну з сухими та рідкими ароматизаторами, злочинці отримували «тютюн для кальяну». Шкідливий, отруйний продукт позиціонувався як високоякісний і реалізувався через інтернет-магазини та мережу розважальних закладів столиці.

Під час обшуків приміщень оперативниками вилучено більше півтони тютюну та сировини для кальяну на загальну вартість понад 1,6 млн. грн.

Коментуючи дану справу, керівник столичної податкової міліції зауважив, що завдяки оперативному реагуванню та злагодженим діям фахівців головного управління фіскальної служби Києва вдалось запобігти масштабних наслідків, яке могло б завдати вживання такого тютюну пересічним громадянам. На даний час розслідування вже відомо, що сировина виявилася отруйною та становила пряму загрозу життю мешканців та гостей столиці України. У даній справі податківці крапку не поставили. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.204 ККУ*.

 

* Стаття 204 ККУ. Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів Частина 3. Незаконне виготовлення товарів, зазначених у частинах першій або другій цієї статті, з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.