Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В аеропорту «Київ» (Жуляни) столичні митники виявили перші п‘ять телефонів iPhone7, при спробі ввезти їх в Україну з порушенням митного законодавства

20.09.2016

Під час здійснення митного контролю пасажирів, що прибули в Україну авіарейсом з Німеччини, у двох з них співробітники Київської міської митниці ДФС виявили нові мобільні телефони iPhone7 (128 GB торгової марки Apple)  у кількості 4 та 5 відповідно. Всі гаджети були в упаковці виробника та  знаходились у валізах громадян.

Порушниками митного законодавства виявились 31-річні кияни, які повертались додому з Європи.

Пасажири обрали для проходження митного контролю спрощену лінію «зелений коридор», чим засвідчили про відсутність товарів, що підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, або таких, що підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження.

З огляду на те, що зазначені громадяни обрали  «зелений коридор», до працівників митниці з приводу декларування товарів не звертались, а по факту перемістили товари в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму, встановлену на рівні еквіваленту 1000 євро для переміщення товарів громадянами через авіаційні пункти пропуски, їх дії мають ознаки порушення ст.471 Митного кодексу України.

Дозволені законодавством в якості особистих речей мобільні телефони в кількості по 2 одиниці на особу, пропущені через митний кордон України.

По факту переміщення даними пасажирами решти не задекларованих телефонів в кількості 2 та 3 відповідно, Київською міською митницею ДФС складено протоколи про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.