Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Столична митниця підтримала ініціативу громадськості: у січні 2017 відбудеться розширена зустріч з питань митної справи за підсумками 2016 року

23.12.2016

Вчора комісія з питань митної справи Громадської ради ГУ ДФС у м. Києві  провела останнє цьогоріч засідання.

На запрошення громадськості участь у засіданні взяв в.о. начальника Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський.

На початку зустрічі, очільник митниці подякував присутніх за активну роботу, конструктивну критику, доречні пропозиції та зауваження, що висувалися Громадською радою впродовж року в частині митної справи. На завершення виступу Сергій Васильович привітав всіх з новорічними святами та висловив сподівання, що наступного року діяльність громадської ради буде не менш продуктивною та корисною для бізнес середовища, розвитку митниці та суспільства в цілому. 

Одним з ключових питань, піднятих громадськістю, що викликало жваве обговорення, стало  проведення розширеної зустрічі за участі керівництва столичної митниці, бізнесу, громадськості, експертів, асоціацій, засобів масової інформації тощо.  Темою такого заходу, на думку членів громадської ради, мають стати як результати роботи Київської міської митниці ДФС, так і обговорення новацій та  ініціатив Уряду в цілому в частині здійснення митних формальностей тощо.

З огляду на минулорічний досвід проведення розширеної зустрічі, широкий спектр питань, що були підняті присутніми в залі, представники громадськості вирішили запросити й ряд представників інших Міністерств та відомств.

Громадською радою запропоновано провести такий захід наприкінці січня 2017 року в приміщенні столичної митниці. Про деталі та подробиці щодо порядку денного, дати та часу проведення Громадська рада пообіцяла анонсувати заздалегідь.

Контактувати з комісією з питань митної справи Громадської ради ГУ ДФС у м. Києві можна через email: gromada_kiev@gmail.com