Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Людмила Демченко: Головне наше завдання – щоб платники податків не відчули незручностей пов’язаних з внутрішніми процесами перетворень у відомстві

18.05.2017

На цьому наголосила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко в ході зустрічі керівництва ГУ ДФС у м. Києві з представниками бізнесу, яка днями відбулась у стінах ДФС Києва.

«На сьогодні, податкові інспекції у столиці будуть виконувати виключно сервісні функції для платників податків. В ДФС відбувається активний процес виокремлення сервісу із загальної роботи фіскальної служби. Саме тому, наразі наше головне завдання – щоб платники податків не відчули незручностей пов’язаних з внутрішніми процесами перетворень у відомстві і я сподіваюсь – так і буде», – запевнила Людмила Демченко, розповідаючи про реорганізацію столичної ДФС.

За словами керівника ГУ ДФС у м. Києві, якщо на районному рівні у Києві працювало близько 1800 співробітників, то після остаточної реорганізації штатна чисельність працівників податкових інспекцій має орієнтуватись на 800 осіб.

«Ми зацікавлені залишити в інспекціях фахових спеціалістів, тих, які б могли забезпечити високу якість взаємодії з платниками податків та надавати якісні сервісні послуги», – зауважила Людмила Дмитрівна.

На зустріч були запрошені не тільки суб’єкти господарювання міста Києва, а й експерти та представники громадськості - члени Громадської ради при відомстві. Під час заходу обговорювались питання оптимізація структури столичного управління ДФС, результати контрольно-перевірочної роботи, практика судових оскаржень результатів перевірок, функціонування електронних сервісів ДФС та інші актуальні питання діяльності ГУ.