Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Результати опитування платників податків

13.06.2017

Головне управління ДФС у м. Києві у I півріччі 2017 року здійснило соціологічне дослідження, метою якого було визначення рівня сприйняття та поширеності корупції в органах ДФС. Збір та обробка первинної інформації проводились на основі опитування 1000 респондентів.

Підсумки опитування показали, що у 62% респондентів не виникали проблемні ситуації при спілкуванні з працівниками податкової та митної сфер під час здійснення господарської діяльності або обслуговування безпосередньо в органах ДФС.

На запитання "Як часто ви стикаєтеся з проблемами при спілкуванні з працівниками податкової та митної сфер?" 80% респондентів зазначили, що іноді, 13% - часто та 7% - постійно.

Разом з цим, 16% опитаних відмітили, що рівень корумпованості в органах ДФС значно знизився, 22% - дещо знизився, 3% вважають, що рівень корумпованості дещо збільшився, 5% - значно збільшився, 7% - залишився на рівні минулих років та 47% не можуть визначити.

Переважна більшість респондентів вважають, що більш за все впливають на корупційні прояви в податковій та митній сферах органів ДФС такі фактори, як недосконала система оподаткування – 23% та загальний рівень корупції у державних структурах країни – 28%.

Результати опитування показали, що 58% опитаних знає про роботу антикорупційного сервісу ДФС "Пульс" та 27% поскаржаться на сервіс "Пульс" у разі вимагання хабара співробітником органів ДФС.

Нагадуємо, що сервіс "Пульс" – це гаряча телефонна лінія, на яку за телефоном (044)284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

Інформація приймається цілодобово для негайного реагування та вирішення проблем у спілкуванні з працівниками органів ДФС.