Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Привітання начальника ГУ ДФС у м. Києві Людмили Демченко з нагоди Дня юриста

06.10.2017

Шановні фахівці юридичної справи!

Прийміть найщиріші вітання з професійним  святом!

З давніх часів у усіх країнах світу професія правника шанувалась й вважалась однією з найпочесніших тому, що закон та право означає справедливість. Сьогодні поняття «юрист» об’єднує  людей, праця яких пов’язана з правовим регулюванням суспільного життя, тих хто присвятив своє життя служінню Закону.

Ми з вами живемо в час, коли в нашій країні відбувається багато змін та реформ і ваша компетентність, принциповість та вірність своїй справі дають можливість орієнтуватися у правовому полі та відчувати юридичну захищеність.

Працівники юридичних підрозділів органів ДФС – це зосередження інтелектуального потенціалу всієї фіскальної служби. Ваша місія почесна та непроста – захист інтересів держави, виконання законів України, дотримання прав кожного громадянина та підвищення податкової свідомості у суспільстві!

Щиро впевнена, що ваш високий професіоналізм та життєвий досвід -  запорука розвитку фіскальної служби та процвітання України.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, невичерпних життєвих сил та успішної реалізації усіх планів та задумів.

Подальших успіхів у роботі, невгасимої життєвої енергії і усіляких земних щедрот та гараздів.

 

З повагою

Начальник

ГУ ДФС у м. Києві                                    Людмила Демченко