Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сергій Тупальський взяв участь у засіданні Комітету з питань митної політики Американської торгівельної палати в Україні

06.10.2017

5 жовтня виконуючий обов‘язки керівника Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський на запрошення Ради директорів Американської торгівельної палати в України взяв участь у засіданні Комітету з питань митної політики Палати.

Зустріч була присвячена обговоренню актуальних питань визначення митної вартості товарів, зокрема при ввезенні лікарських засобів для клінічних випробувань, використання документації з трансфертного ціноутворення під час контролю правильності визначення митної вартості, деяких аспектів застосування режиму тимчасового ввезення та подальшого розміщення товару в режим імпорт для випуску у вільний обіг тощо.

Наостанок компанії-члени Палати та Сергій Тупальський обмінялися думками щодо перспектив реалізації в Україні інституту Уповноваженого економічного оператора та митного оформлення за принципом «єдиного вікна».

У підсумку учасники засідання домовилися про оперативне реагування та взаємодію при виникненні нагальних питань, що виникатимуть при митному оформленні товарів в зоні діяльності столичної митниці.