Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Колектив столичного управління ДФС привітав ветеранів та пенсіонерів податкової служби

08.11.2017

З нагоди чергової річниці з дня створення ВГО «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» керівництвом ГУ ДФС Києва проведено святкову зустріч з колегами старшого покоління.

Привітати ветеранів та пенсіонерів і підкреслити важливість участі у становленні сучасної фіскальної служби на захід завітали представники керівного складу ГУ ДФС Києва на чолі з начальником Людмилою Демченко.

Так, у своєму зверненні до старших співробітників Людмила Дмитрівна подякувала колегам за вагомий внесок, який вони зробили у розбудову сучасної податкової системи та плідну, самовіддану працю на благо України.

 «Ви працювали в значно гірших технічних умовах, проте це не заважало вам забезпечували значні надходження у бюджет. Сьогодні ми продовжуємо вашу справу. Так, столичними платниками за січень-жовтень 2017 року до бюджетів усіх рівнів перераховано 50 мільярдів 954 мільйони гривень. До Державного бюджету від киян надійшло 34 мільярди 924 мільйони гривень. До бюджету міста Києва – 16 мільярдів 30 мільйонів гривень. І це вагомі результати!» , - підкреслила начальник Головного управління ДФС Києва.

Приємно відмітити, що і нині старші колеги продовжують ділитися своїми безцінними навичками з теперішнім поколінням податківців.

Також Людмила Дмитрівна висловила сподівання, що ветерани та пенсіонери податкової служби й надалі не будуть залишатися осторонь загальної справи та будуть продовжувати надихати молодь на нові досягнення. Насамкінець, вона зауважила, що двері відомства зажди відкриті для старших колег й вони завжди бажані гості у його стінах.

Загалом урочисте святкування відбулось у дружній та теплій атмосфері, наповненій приємними згадками добрих моментів трудового життя.