Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Наявні механізми запобігання незаконному вивезенню тютюнових виробів з України в міжнародних поштових відправленнях

07.12.2017

Про це йшлося на зустрічі в.о. начальника Київської міської митниці ДФС  Сергія Тупальського з представником компанії «Філіп Морріс Україна» Артуром Рєзніковим та консультантом з питань ЗЕД Віталієм Науменком.

Зокрема, учасники зустрічі детально зупинилися на обговоренні питання запобіганню незаконному експорту тютюнових стіків, так званих хітстіків – інноваційної розробки компанії «Філіп Моррріс» для використання в спеціальному гаджеті IQOS, розробленому компанією.

Компанія «Філіп Морріс Україна» презентувала наявний в компанії комплекс заходів, спрямованих на повний контроль за обігом кожної пачки хітстіків, від конвеєра до моменту продажу в торгівельній мережі.

За словами Артура Рєзнікова цінова політика компанії побудована з урахуванням кон’юктури ринку продукту в кожній країні і в Україні вартість найнижча. Це, в свою чергу, може спонукати громадян до пересилання хітстіків з України, зокрема до Китаю, скориставшись каналами міжнародної пошти.

Зі свого боку Сергій Тупальський нагадав присутнім, що пересилання тютюнових виробів в міжнародних поштових відправленнях заборонено Митним кодексом України, а Регламентом Всесвітнього поштового Союзу заборонений імпорт цієї категорії товарів до ряду країн, зокрема США та Китаю.

Керівник митниці запевнив, що дотримання громадянами цієї норми законодавства на особливому контролі. «Посилки з тютюновими виробами повертаються відправнику або ж, у разі недекларування товару, складається протокол про порушення митних правил. На сьогодні по виявленим фактам недекларування саме тютюнових виробів складено 62 протоколи», - додав Сергій Тупальський.

Наостанок очільник митниці подякував представнику компанії «Філіп Морріс Україна» за розгорнуту інформацію, яка, безумовно, допоможе вжити заходів для посилення контролю за переміщенням тютюнової продукції всупереч законодавству в міжнародних поштових відправленнях.