Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Черговий блокбастер від Київської міської митниці: Том Сойер продовжує замовляти товари за кордоном

08.12.2017

Під час митного контролю київські митники виявили ще кілька цікавих фактів пересилання товарів в міжнародних експрес-відправленнях на вигаданих людей, що проживають за фіктивною адресою в м. Путивль, що на Сумщині.

Мова йде про портативні та мережеві камери, HD медіа-плеєри,  комплектуючі до комп’ютерної та офісної техніки, навушники та зарядні пристрої, що надійшли з Китаю каналами експрес-пошти. Серед одержувачів:  Том Сойер, Дон Карлеон, Кот Всапогах, Капітан Джек, Кіло Тонна, Лоза Тернова,  Шлак Шлакович, Лось Лесовський,  Столб Наш, Пєрєц ЕтоОвощь та ще ціла низка фейкових адресатів.

У підсумку Київською міською митницею ДФС затримано 162 міжнародних експрес-відправлень з товаром на загальну суму майже 67 тис гривень.

За фактом надання митниці документів, що містять неправдиві відомості щодо одержувачів відправлень, Київською міською митницею ДФС складено протоколи за ознаками порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. По завершенні дізнання, матеріали справ будуть скеровані до суду. Наразі, товар вилучено.

Нагадаємо, минулого тижня Київська міська митниця ДФС затримала кількасот посилок з Китаю, адресованих «фейковим» отримувачам.