Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Людмила Демченко: за січень 2018 року столичними ЦОПами надано понад 205 тисяч послуг

13.02.2018

«Протягом першого місяця платникам надано більше ніж 34 тисячі адміністративних  послуг, що включає в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше», – повідомила керівник ГУ ДФС у м. Києві.

За словами Людмили Дмитрівни, у зазначений період громадянам видано понад 8 тисяч карток платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Більше 2 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми, джерела виплачених доходів та утриманих податків.

 Також, платники податків, як юридичні, так і фізичні особи, отримали понад 6 тисяч ключів для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалося 600 суб’єктів господарської діяльності, більше 3 тисяч – здійснили в центрах обслуговування платників реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій. Окрім того, фахівцями столичних ЦОПів за січень 2018 року підготовлено та видано понад 5 тисяч довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Понад 3 тисячі громадян здійснили реєстрацію платником єдиного податку та більше 3 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку. Понад 2 тисячі платників отримали або продовжили термін дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.

Також, Людмила Дмитрівна нагадала, що з початку  2018 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян. Відзвітуватися перед державою платники можуть за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв’язку.

Ознайомитися з інформацією щодо режиму роботи столичних Центрів обслуговування платників можна за наступним посиланням:

http://kyiv.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan/informatsiyni-povidomlennya/322868.html