Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Києві ліквідовано центр мінімізації митних платежів з обігом близько 150 млн. грн.

19.02.2018

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві припинено діяльність центру мінімізації митних платежів, який діяв на території м. Києва та інших регіонів України.

В рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ч.3 ст.212 КК України, встановлено низку осіб, які, використовуючи схему зустрічних потоків, надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації сплати митних платежів при імпорті товарів по занижених цінах та легалізації ТМЦ, ввезених контрабандним шляхом.

У своїй діяльності зловмисники використовували низку спеціально створених підконтрольних підприємств-імпортерів (у т.ч. нерезидентів), через які ввозилися дитячі іграшки, фрукти та ін. ТМЦ.

Митне оформлення вказаних товарів здійснювали по заниженій вартості, використовуючи виготовлені організаторами підроблені пакети документів від імені підприємств-нерезидентів (імпортні контракти, інвойси та ін.).

Ввезені таким чином товари продавались замовниками послуг кінцевим споживачам за допомогою Інтернет-магазинів та на ринках за готівкові кошти, а документально передавались на підконтрольні підприємства з ознаками транзитності.

За результатами проведених заходів вилучено підроблені документи підприємств-нерезидентів щодо постачання товарів на митну територію України, документи фінансово-господарської діяльності, чорнову бухгалтерію, комп’ютерну техніку, печатки, статути підконтрольних підприємств-імпортерів та підприємств з ознаками транзитності та фіктивності, а також засоби зв’язку.

Тривають слідчі дії.