Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Завтра спливає останній термін сплати податку на прибуток за результатами минулорічної кампанії декларування

06.03.2018

Про це нагадала Людмила Демченко – начальник ГУ ДФС у м. Києві. За її словами, нормами Кодексу не передбачено перенесення термінів сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний, або святковий день.

Відповідно до п.57.1 ст. 57 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями, платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого  цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Таким чином, 7 березня 2018 року  – останній день сплати податку на прибуток за результатами декларування за 2017 рік.