Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В тайнику з китайськими документами столичні митники виявили 205 діамантів

27.03.2018

В міжнародному  експрес-відправленні документального характеру співробітники митного поста «Спеціалізований» спільно з управлінням боротьби з митними правопорушеннями та міжнародної взаємодії Київської міської митниці ДФС виявили схованку з  діамантами.

Мішечок з прозорими камінцями знаходився в навмисно вирізаному в документах отворі. Відправлення надійшло в Україну з Гонконгу.  Отримати коштовності мав наш співвітчизник, мешканець одного з регіонів України.

Непритаманне для документів вкладення, митники помітили під час здійснення митного контролю за допомогою рентгенологічного обладнання. За результатами митного огляду співробітники митниці налічили 205 каменів прозорого кольору.

Згідно експрес-тесту виявлені камені є діамантами. Їх вартість, чистоту та якість огранки встановлюватимуть вже експерти-гемологи.

А поки триває протоколювання виявленого правопорушення за ознаками порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкції статті передбачають конфіскацію виявлених предметів правопорушення та штраф у розмірі 100% їх вартості.

Нагадаємо, в березні це вже друга, упереджена співробітниками Київської міської митниці ДФС, спроба незаконно переслати коштовне каміння через митний кордон України. В першому випадку, камені пересилалися в Україну в міжнародному поштовому відправленні зі Сполучених Штатів Америки.