Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Безкоштовний семінар ГУ ДФС у м. Києві

16.04.2018

До уваги платників податків!       
Безкоштовний семінар ГУ ДФС у м. Києві на тему: "Зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних"

У зв’язку із змінами  щодо процедури призупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування  в ЄРПН та з набранням чинності Постанови КМУ від 21.02.2018 № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування  в Єдиному реєстрі податкових накладних Головним управлінням ДФС у м. Києві заплановано проведення чергового безкоштовного семінару на тему: "Зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних".

Семінар відбудеться 19 квітня 2018 року о 16-00 годині в конференц-залі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19.

Вхід до адмінбудівлі ГУ ДФС у м. Києві виключно за документами, що посвідчують особу.

Для підтвердження участі, будь-ласка, заповніть форму попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/ecOIsmvtnAmxawCx1

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:, 236-16-42, 461-77-66.

Звертаємо увагу, що кількість місць у залі обмежена, реєстрація учасників відкрита до заповнення зали.