Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ГУ ДФС у м. Києві розширює взаємодію з Головним управлінням Держпраці у Київській області – підписано Меморандум про співпрацю

13.04.2018

Сьогодні, 13 квітня 2018 року керівник Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві Людмила Демченко та начальник Головного управління Держпраці у Київській області Роман Семчук уклали Меморандум про співпрацю та взаємодію, який покликаний допомогти відомствам у профілактиці правопорушень у сфері трудових та податкових відносин.

Зокрема документ передбачає координацію дій щодо реалізації державної політики у сфері держконтролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, втілення ефективних форм співпраці задля запобігання «тіньовій» зайнятості, виплаті доходів без сплати належних сум податків і зборів.

«Ми маємо великі сподівання, що саме тісна, скоординована робота працівників наших відомств, допоможе зменшити у столиці системні порушення законодавства про працю та зайнятість населення, що в свою чергу буде спонукати роботодавців Києва до сумлінності та неодмінно додасть надходжень до бюджету», – висловила сподівання начальник ГУ ДФС у м. Києві Людмила Демченко.