Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Києві викрито факти фальсифікації процедур доклінічного вивчення лікарських засобів

07.05.2018

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно з працівниками Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури виявили факти фальсифікації клінічних досліджень лікарських засобів.

Встановлено, що протягом 2016-2018 рр. посадові особи державного підприємства, що здійснює державну реєстрацію ліків в Україні, створювали фіктивні підприємства, реквізити яких використовувалися при заповненні протоколів клінічних досліджень. Вони складали основу реєстраційних досьє, на базі яких і здійснювалася державна реєстрація лікарських засобів.

При цьому на банківські рахунки фіктивних фірм надходили грошові кошти іноземних компаній - виробників ліків, які потім переводилися в готівку і привласнювалися.

В даний час розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.321-2 КК України за фактом порушення встановленого порядку доклінічного вивчення клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів.