Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Києві накладено арешт на майно директора будівельної компанії, яка не може добудувати квартири для співробітників МВС

07.05.2018

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України працівниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури було виявлено масштабні порушення при будівництві квартир для співробітників МВС.

Зокрема, було встановлено, що директор будівельної компанії, яка являється генпідрядником при будівництві житлового комплексу в Дарницькому районі столиці, замовником якого виступало Міністерство внутрішніх справ України, перерахував на рахунки фіктивних підприємств частину коштів, отриманих від інвесторів, якими в основному були діючі співробітники МВС та члени їх сімей.

Таким чином протягом 2014-2015 рр. було переведено в готівку понад 3,5 млн. гривень, які фігурант не спрямував на будівництво, а привласнив. При цьому будівництво житлового комплексу «заморожене», хоча термін здачі його в експлуатацію давно сплив.

Директору будівельної компанії повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків, а матеріали кримінального провадження направлені для розгляду до суду.

З метою відшкодування завданих збитків накладено арешт на квартиру, земельну ділянку, два автомобілі марки «Мерседес-Бенц», мотоцикл і будинок на колесах, що належать підозрюваному, загальна вартість яких становить 3,5 млн. грн.