Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Києві ліквідовано конвертаційний центр з обігом більше 120 млн. грн.

10.05.2018

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом більше 120 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.205 та ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури було встановлено групу осіб, які протягом 2016– 2018 рр. надавали підприємствам реального сектору економіки, у т.ч. СГД-імпортерам, послуги щодо мінімізації податків шляхом переводу безготівкових коштів у готівку та штучного завищення податкового кредиту з ПДВ.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили (зареєстрували) та/або придбали корпоративні права 10-ти транзитних та фіктивних СГД, на рахунки яких компанії реального сектору економіки перераховували кошти за нібито придбані товари чи надані послуги. У подальшому ці кошти знімалися готівкою та передавалися вигодонабувачам за винагороду у розмірі 11-13% від проконвертованої суми.

Таким чином протягом 2016 – 2018 рр. було проконвертовано більше 120 млн. грн.

За результатами 15 обшуків, проведених в офісних приміщеннях, якими користувалися організатори конверт центру та за місцями проживання фігурантів вилучено 3 печатки підконтрольних компаній, оригінали фінансово-господарських документів та чорнові записи фіктивних СГД, комп’ютерну техніку та флеш носії.

Тривають слідчі дії.