Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У компанії, яка імпортувала хімічні речовини за заниженою митною вартістю, вилучено реагентів на 7 млн. грн.

11.06.2018

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві в ході операції «Рубіж – 2018» викрито підприємство, яке імпортувало до України хімічні реагенти за заниженою митною вартістю.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 10 було встановлено одне із газовидобувних підприємств, яке протягом 2016 - 2018 років здійснювали імпорт хімічних реагентів, що використовуються при видобутку нафти та газу, за заниженою у декілька разів митною вартістю.

У подальшому, імпортовані ТМЦ реалізовувались підприємствам реального сектору економіки за ринковою вартістю, а з метою ухилення від сплати податків, які виникають за рахунок різниці між цінами імпорту та реалізації, службові особи компанії - фігуранта формували схемний податковий кредит від фіктивних підприємств.

За результатами 6 обшуків, проведених у офісних, складських та житлових приміщеннях, які використовуються фігурантами, вилучено грошові кошти в еквіваленті більше 1 млн. грн., хімічні речовини для виготовлення бурових розчинів ринковою вартістю близько 7 млн. гривень, а також мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерну техніку та чорнові записи.

Слідство триває.

Фотоматеріали по темі

У компанії, яка імпортувала хімічні речовини за заниженою митною вартістю, вилучено реагентів на 7 млн. грн.