Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Людмила Демченко: Вперше процес реорганізації фіскальних органів столиці є кардинальною зміною формату роботи

12.06.2018

Про це начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко зазначила в ході чергового засідання Громадської ради при столичному управлінні ДФС.

«Наразі, на виконання вимог наказу ДФС України від 10.05.2018 № 286 "Про реорганізацію територіальних органів ДФС у м. Києві", у столичному управлінні фіскальної служби проходить структурна реорганізація, яка покликана повністю переформатувати роботу структурних підрозділів Головного управління ДФС у м. Києві. Цей процес направлений на посилення якісного надання сервісних послуг бізнесу та громадянам, а також, на побудову ефективної системи адміністрування податків у місті Києві», – зазначила начальник столичного управління ДФС.

За словами Людмили Дмитрівни, реформовані ДПІ будуть забезпечувати виключно 4 основні сервісні функції:

– сервісне обслуговування платників податків;

– реєстрацію та ведення обліку платників податків та платників єдиного внеску, об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням;

– формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб, реєстрів, ведення яких покладено законодавством на контролюючі органи;

– інші функції сервісного обслуговування платників податків, визначені законом.

«Незручностей, пов’язаних з внутрішніми процесами, платники податків не відчують», – запевнила Людмила Демченко.

В ході виступу, керівник ГУ ДФС у м. Києві детально зупинилась на головних напрямах роботи столичної ДФС, які було представлено членам Громадської ради у формі графічних слайдів.

Загалом, окрім звіту роботи Головного управління ДФС у м. Києві на заході були розглянуті питання роботи Київської міської митниці ДФС, питання діяльності Комісії Громадської ради з питань податкової політики та Комісії з питань митної справи.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Презентаційні матеріали