Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Столичні податківці ліквідували підпільне виробництво алкогольного фальсифікату на Київщині

15.06.2018

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві під час досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 та ч.1 ст.199 КК України (незаконний обіг підакцизних товарів та підроблення марок акцизного податку) припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення «псевдогорілчаних» виробів.

Встановлено, що 28-річний молодик в гаражному боксі, розташованому в одному із райцентів Київської області, організував підпільне виробництво підакцизних товарів. Процес виробництва був доволі простим: спирт невідомого походження змішувався з водою та концентратами харчових добавок через спеціальне обладнання, а отримана спиртовмісна суміш сумнівної якості запаковувалась в пакувальні матеріали з написами відомих брендів та реалізовувалась через мережу Інтернет.

За результатами обшуків вилучено 80 літрів спирту, майже 900 літрів «готової продукції», а також обладнання та пакувальні матеріали. Загальна вартість вилученого перевищує 187 тисяч гривень.

Нагадаємо, що це вже восьме підпільне виробництво фальсифікованого алкоголю, яке ліквідовано з початку поточного року слідчо-оперативними підрозділами ГУ ДФС у м.Києві.