Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податковою міліцією м. Києва ліквідовано схему заниження митної вартості імпортованих товарів

08.10.2018

Як повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві, полковник податкової міліції Ігор Скороход, співробітники столичної податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва викрили схему заниження митної вартості імпортованих товарів та подальшого ухилення від сплати податків під час їх реалізації.

За його словами, у рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.205 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні компанії – імпортери, ввозили на митну територію України товарно-матеріальні цінності за заниженими цінами.

Фактично імпортований товар на території України реалізовувався без належного документального оформлення за грошові кошти фізичним особам-підприємцям, зареєстрованим на території України, та через інтернет-ресурси. Документальне оформлення безтоварних операцій по реалізації імпортованих ТМЦ з метою прикриття незаконної діяльності оформлялись на адресу «фіктивних» підприємств, а також для надання податкової вигоди третім особам.

За результатами проведених обшуків вилучено апарати для зварювання та паяння, металеві скоби, молотки, риболовне знаряддя та комплектуючі загальною ринковою вартістю близько 7 млн. гривень, фінансово-господарську документацію та чорнові записи.