Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Київська торгівельна мережа, де працювали офіційно неоформлені робітники, ухилилася від сплати більше 2 млн. грн. податків

06.11.2018

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва викрито схему ухилення від сплати податків однією з торгівельних мереж міста, в якій використовувались підконтрольні ФОП та офіційно неоформлені працівники.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК  України було встановлено одну із столичних мереж магазинів, що спеціалізуються на продажу м’яса, службові особи якої ухилилися від сплати податків у значних розмірах.

Фігуранти використовували реквізити низки підконтрольних ФОП від імені яких купували продукцію за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку. У подальшому продукцію реалізовували кінцевим споживачам, лише частково відображаючи у звітності виручку від реалізації. При цьому зловмисники використовували працю офіційно неоформлених працівників, із заробітної плати яких податки також несплачувалися.

Внаслідок таких дій вказана торгівельна мережа ухилилася від сплати до бюджету більше 2 млн. грн. податків.

На підставі ухвал суду в магазинах мережі проведено обшуки, під час яких зафіксовано факти виплати заробітної плати «в конвертах»: в одному з магазинів вилучено платіжні відомості з підписами 38 неоформлених працівників про отримання коштів, яким з початку робочого дня було виплачено 315 тис. грн. Окрім того, вилучено 209,1 тис. грн. готівкою, призначених для виплати неофіційної заробітної плати співробітникам інших магазинів торгової мережі, реєстраційні та банківські документи підконтрольних ФОП, чорнові записи, медичні картки та копії паспортів неоформлених співробітників магазинів.

Тривають слідчі дії.