Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Чи діють електронні цифрові підписи, які були згенеровані до набрання чинності Закону України «Про електронні довірчі послуги»?

07.11.2018

Головне управління ДФС у м. Києві інформує, що 7 листопада 2018 року  набрав чинності Закон України   від 5 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» у  пункті 5 розділу VII якого зазначено, що  електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України від 22 травня 2003 року № 852-IV «Про електронний цифровий підпис» до набрання чинності Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності Законом.

Звертаємо увагу, Закон України від 5 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні  довірчі послуги» опубліковано в Офіційному віснику України від 21.11.2017р. №91.