Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На черговому семінарі для столичних платників обговорювались питання зупинення підприємницької діяльності

09.11.2018

У столичній фіскальній службі 8 листопада 2018 року відбувся безкоштовний семінар для суб’єктів господарювання – фізичних осіб. Безпосередню участь у заході взяли близько 70 суб’єктів господарювання.

Відкрила захід начальник управління контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб ГУ ДФС у м. Києві Світлана Чубка, яка зауважила, що для фахівців фіскального відомства  важливо оперативно довести до платників податків актуальну інформацію щодо застосування норм податкового законодавства.

Метою заходу стала допомога платникам податків – фізичним особам  міста Києва, які виявили бажання припинити свою підприємницьку діяльність.

В ході проведення семінару фахівці управління детально роз’яснювали всі етапи процесу ліквідації  ФОП. Також увага акцентувалась на переліку звітності та термінах її подання до контролюючих органів у розрізі систем оподаткування на яких перебували підприємці. Спікери наголосили на термінах сплати податків і зборів,  порядку повернення переплат. Крім того, учасників проінформували про порядок проведення документальних перевірок у разі ліквідації господарської діяльності.

На завершення заходу суб’єкти господарювання   отримали  допомогу  у вирішенні питань з якими вони стикались та алгоритм дій у процесі зупинення підприємницької діяльності.

Практика проведення зазначених заходів продовжується.

Фотоматеріали по темі

/
  • На черговому семінарі для столичних платників обговорювались питання зупинення підприємницької діяльності