Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Електронний кабінет для платників ПДВ

07.11.2018

ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що платники ПДВ при реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) можуть скористатися відповідними сервісами Електронного  кабінету.

Зокрема, в розділі ЄРПН Електронного кабінету забезпечено доступ до даних ЄРПН в режимі реального часу щодо складених платниками ПДВ чи їх контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (ПН/РК).

Пошук інформації в ЄРПН здійснюється за основними реквізитами ПН/РК, а також за індивідуальним податковим номером продавця та покупця товарів/послуг. Також, платники мають можливість завантажити ПН/РК в електронному вигляді  (у форматі xml з ЕЦП).

Надано можливість встановлення фільтрів в розрізі статусів ПН/РК та експорту інформації у форматі xls та xml в zip, візуалізації повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування

 В розділі Реєстрація ПН/РК надано можливість створення ПН/РК або їх завантаження у форматі xml, обміну РК між контрагентами

В розділі Показники СМКОР платникам надано можливість перегляду показників D та P в режимі реального часу по певному періоду.

Розраховані показники Позитивної податкової історії (ППІ) стають доступними в Електронному кабінеті щомісяця до 10 числа місяця, що настає за звітним.

Також, надано можливість експорту ППІ за певний період у форматі pdf.

Розділ Система електронного адміністрування ПДВ надає користувачам Електронного кабінету доступ до інформації з системи електронного адміністрування ПДВ:

 - реєстру операцій (перелік всіх операцій, зареєстрованих в Системі електронного адміністрування ПДВ - податкових накладних, розрахунків коригування, поповнення рахунку, овердрафту, тощо);

 -  реєстру транзакцій (перелік всіх операцій з ПДВ-рахунком, в тому числі інформація про тип транзакції (зарахування коштів, списання коштів тощо), загальна сума поповнення рахунку, списання коштів з рахунку, сума всіх кредитових оборотів по ПДВ-рахунку, заборгованість, актуальний залишок коштів на рахунку.

За допомогою сервісу Візуалізація розрахунку суми перевищення при користуванні системою електронного адміністрування податку на додану вартість платникам надано можливість перегляду інформації щодо даних розрахунку суми перевищення та результату порівняння даних податкової звітності з ПДВ та ЄРПН.